Nejste přihlášen. Přihlašení / registraci naleznete v pravé postranní liště.

Bojovka rodinných týmu 2024

75_26f14c06-72f5-44a4-9b65-e7fe2bb50e1c.jpg
Bojovka rodinných týmů se blíží, to si nemůžete nechat ujít. 18.05.2024 v areálu Skautské klubovny od 14:00 hodin.

Čeká nás úžasné odpoledne pro děti, respektive jde o čas strávený s rodinou a příteli na naší Bojovce rodinných týmů, která letos bude ve zcela novém kabátu ?.

Takže nezapomeňte si s sebou v sobotu nabité své chytré telefony a do batůžku radši přibalte i powerbanku.?(Pevnou linku nechte doma v zásuvce☎️)

?Svačinu nosit nemusíte, protože v občerstvení budou čekat nejen párky v rohlíku, ale také drobné pochutiny k pivu, vínu, rumu či limonádě.

?Navíc pro Vás budeme po celou dobu akce opečovávat ohníček, aby jste si mohli opéct vlastní- špekáček, ale pro zapomnětlivce se najde i špekáček a pečivo v našem okýnku.??

?Není třeba stahovat žádnou aplikaci na čtení QR kódů, fotoaparát v telefonu stačí k načtení? a samotné hře.

A pokud nechcete soutěžit přijďte to zkusit jen tak, nebo si přijďte na špekáček a limonádu, pohrát na hřiště, ulovit pár QR kódů jen tak pro zábavu v areálu, nebo zastřílet z luku.

Zveme vás na letošní pálení čarodějnic, které se koná 26.4.2024 od 16:30 v areálu skautské klubovny. Můžete se těšit na zábavný program pro děti i rodiče s občerstvením.

Zveme vás na každoroční výšlap na Ivančenu při příležitosti svátku sv. Jiří. Akce se koná 20. 4. 2024.

Zveme vás na letošní Vítání jara aktivním způsobem, které se koná dne 16.3.2024 od 13 hodin v areálu skautské klubovny.