NEJDEK 50let

39_nejdek-50-let.jpg
NEJDEK 50let 1969-2019 Vážení spoluobčané, skauti, bývalí pionýři, zkrátka všichni, které spojil tábor v Nejdku. V letošním roce oslavíme 50let od založení táborové základny v Nejdku u Bělotína a rádi bychom vás pozvali na vzpomínkový víkend. Kdy : 23.8.-25.8.2019 (pokud máte čas, třeba jen 10 minut, rádi vás uvidíme) Kde: kde jinde než v Nejdku Kdo: pokud možno všichni Program: pátek - příjezd, táborák, opékání, kytara……… sobota - procházka, sport, fotky, promítání, povídání……….. (zkuste se zamyslet a podávejte návrhy) neděle – bourání tábora (snad nás bude dost a stihneme to) Jídlo: pátek vlastní, sobota – neděle něco uvaříme (kdo umí vařit pomůže) Cena: 200Kč na nákup potravin Pro zajištění kapacity a nákup potravin je třeba potvrzení účasti. Pište na - pavlina.prochazkova@skaut.cz Volejte: Pavlína Procházková tel.777698386 Na shledanou na táboře se těší Skauti střediska Táborníci Brodek u Přerova.

Máte dotaz, nápad či připomínku? Zapojte se do diskuze