tabornici

O nás

V této sekci naleznete aktuální informace o naší činnosti a historii vývoje brodeckého skautingu.

Nechte své dítě vyrůst ve skautu

Proč? Protože skauting mu nabídne partu i příležitost. Partu dobrých lidí, kamarádů, příležitost prožít život aktivně a smysluplně.

V dnešní době se skautský program pro současnou generaci stává atraktivnějším a zajímavějším

Skauting dává do života spoustu důležitých věcí – učí vychovávat sám sebe, vzít život do svých rukou, rozhodovat se podle vlastního svědomí, umět odhadnout a ocenit své schopnosti a zároveň vidět smysl svého jednání. Vytyčit si vlastní cíl a jít za ním. Člověk je součástí party – týmu – a týmová práce ho naplňuje.

A tohle všechno se skauti učí různými způsoby – tábořením, spaním pod širákem, veřejnými vystoupeními, slaňováním, jízdou na vodě, charitativními akcemi, prací s GPS a dalšími technologiemi dnešního světa.

Být s námi, to znamená

• mít partu kamarádů
  • mít příležitost dobře se bavit, nenudit se
  • mít příležitost prožívat nevšední zážitky
  • mít příležitost se pochlubit svými schopnostmi
  • mít příležitost uplatnit se – záleží na tobě, na tom, co si myslíš, co děláš, co chceš

A proto - nechte své dítě vyrůst ve skautu a uvidíte, že dokáže velké věci. Neztratí se nikde ve světě a získá spoustu dalších dovedností!

Schůzky dětí probíhají každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:30 ve skautské klubovně.