Tábor 2022

52_taborovy-plakat-2022.png
Letošní tábor se koná od 3. 7. do 15. 7. 2022. Téma tábora je Harry Potter. Tak nepropásněte přihlášku!

Harry Potter v Nejdku

Zveme Vás na letošní letní dětský tábor plný kouzel v Nejdku (vlastně v Bradavicích)! Tentokrát bude na téma Harry Potter. Tábor se koná od 3. 7. do 15. 7. 2022.

Přihlášky budou pro veřejnost otevřené od 1. 2. 2022 18:00. Kapacita je prozatím vyčerpána.
Přihlášky budou povoleny pouze pro děti do 15 let včetně. Účastníci loňského tábora starší 15 let budou kontaktování samostatně mailem se zvláštními instrukcemi.

Se založením přihlášky nedoporučujeme příliš otálet, jelikož je kapacita omezená a bývá naplněna velmi brzy po otevření přihlášek. O případných změnách, s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, budete informování na našem webu https://brodek.skauting.cz/.

Pro založení přihlášky a další pokyny klikněte na: E-přihláška na tábor
Plakát pro tisk: pdf

Cena: