Členské příspěvky na rok 2023

62_36-prispevky.jpg
Informace ke členským příspěvkům pro rok 2023.

Členské příspěvky na rok 2023 byly střediskovou radou odhlasovány na 600 Kč ročně. Splatné nejpozději do 31.1.2023 pokud využíváte STS ( skautskou telefonní síť) doplatíte navíc 250 Kč za každou službu. Pokud chcete i skautský průkaz, dodejte do skautisu nebo vedoucímu fotografii pasového formátu. Do konce ledna 2023 je vyřízení bez poplatků. V průběhu roku bude vyřízení průkazu zpoplatněno. Skautský průkaz lze využít v tuzemsku i mezinárodně k různým slevám.

Pro nováčky: V průběhu roku nový člen odevzdá přihlášku a zaplatí registraci v daném měsíci poníženou o měsíce, kdy nebyl členem střediska. Např. dítě se přihlásí v září tak zaplatí pouze 4 měsíce (200 Kč) 600 : 12 = 50 x počet měsíců

Členové jenž zaplatili příspěvek na rok 2023 v částce 400 Kč v průběhu září - prosinec 2022 doplatek již činit nemusí, ale nezískají právo na slevu na tábor 2023. Slevu získají pokud rozdíl uhradí.

Toto symbolické navýšení bylo pro nás nutnosti, neboť nemůžeme jít po zaplacení registračních poplatků do mínusu.

Číslo účtu naleznete na stránce Kontakt.

Do poznámky uveďte registrace 2023 a za koho je příspěvek hrazen.